„Az ötlettől a mosolyáig!”
e-Print HU e-Print EN e-Print DE

Karrier

Az e-Print Magyarország Zrt., mint a hatékony nyomdai megoldások szállítója Téged vár értékesítési feladatok ellátására

Értékesítő/kereskedő

munkakörbe.

Feladataid:
  • Vállalatunk teljes körű, hiteles bemutatása új Ügyfelek részére
  • Folyamatos kapcsolattartás a meglévő Ügyfelekkel
  • Új ügyfelek keresése
  • Nyomdai árajánlatok előkészítése, munkák nyomon követése

Elvárásaink:
  • Elkötelezettség az ügyfeleid, valamint lojalitás a munkaadód iránt
  • Értékesítési területen szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Hiteles és meggyőző kommunikáció

Hamarabb hívunk, ha:
  • Nyomdaipar területén rendelkezel értékesítői tapasztalattal
  • Van kiterjedt ügyfélköröd és ők is akarnak Téged

Egyéb információk az állásoddal kapcsolatban:
  • A munka sikeres betöltéséhez magas szintű kommunikációs készség, és rugalmasság szükséges, mivel cégünk Ügyfelei a folyamatos, minőségi kapcsolattartáshoz szoktak.
  • Légy nyitott az újdonságokra, mert a piac rengeteg változást hordoz magában.
  • Hatalmas elszántságra és teherbírásra van szükséged, mivel minden nap meg kell felelned elvárásainknak.

Munkavégzés helye:

Budapesten és vonzáskörzetében.